Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,500 TL Starting Bid: 1,500 TL Estimated: 4000 TL Losing Winning

II. Mahmud Dönem Çatal-Kaşık Set

II.Mahmud (1785-1839) 30.Osmanlı padişahı ve 109. İslam halifesidir. Dönemine ait kusursuz Seyahat Seti. Tuğralı, aykırı formda, üzeri farklı çiçek motifleri ile süslenmiş emsallerine göre oldukça ağırdır.

Ağırlık: 135 gr.
Yükseklik: 20 cm.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • II. Mahmud Dönem Çatal-Kaşık Set-II.Mahmud (1785-1839) 30.Osmanlı padişahı ve 109. İslam halifesidir. Dönemine ait kusursuz 
Seyahat Seti. Tuğralı, aykırı formda, üzeri farklı çiçek motifleri ile süslenmiş emsallerine göre oldukça ağırdır.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  II. Mahmud Dönem Çatal-Kaşık Set-II.Mahmud (1785-1839) 30.Osmanlı padişahı ve 109. İslam halifesidir. Dönemine ait kusursuz Seyahat Seti. Tuğralı, aykırı formda, üzeri farklı çiçek motifleri ile süslenmiş emsallerine göre oldukça ağırdır.

  TLSold
 • Cumuriyet Dönem Gümüş Kaseler-6 Adet takım ‘1923 Ay Yıldız’ Nadir damgalı saf gümüş kase seti. Çeşnilidir. 
Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Cumuriyet Dönem Gümüş Kaseler-6 Adet takım ‘1923 Ay Yıldız’ Nadir damgalı saf gümüş kase seti. Çeşnilidir. Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Osmanlı Istaka Set-II.Abdülhamid (1842-1918) Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahı, 113. İslam halifesidir. Dönemine ait gümüş ıstaka takımı, tuğralı, sah damgalı ve çeşnilidir. Üzerine Devlet-i Aliyye ve Osmanlı Döneminde şans getirdiğine inanılan yonca resmedilmiştir. Bardakları orijinal bakara olmakla beraber ağız kısımları altın vermeylidir.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Osmanlı Istaka Set-II.Abdülhamid (1842-1918) Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahı, 113. İslam halifesidir. Dönemine ait gümüş ıstaka takımı, tuğralı, sah damgalı ve çeşnilidir. Üzerine Devlet-i Aliyye ve Osmanlı Döneminde şans getirdiğine inanılan yonca resmedilmiştir. Bardakları orijinal bakara olmakla beraber ağız kısımları altın vermeylidir.

  TLSold
 • Osmanlı Zarflar-II. Abdülhamid Han dönemine ait (1842-1918) , sah damgalı, tuğralı gümüş 2 adet zarf. Üzeri Devlet-i Aliyye, çiçek figürü ve kalem işçiliklidir.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Osmanlı Zarflar-II. Abdülhamid Han dönemine ait (1842-1918) , sah damgalı, tuğralı gümüş 2 adet zarf. Üzeri Devlet-i Aliyye, çiçek figürü ve kalem işçiliklidir.

  TLSold
 • II. Mahmud Dönem Çatal-Kaşık Set-30.Osmanlı padişahı ve 109. İslam halifesi II. Mahmud (1785-1839) dönemine ait kusursuz kaşık takımı, üzeri özgürlüğü simgeleyen güvercin figürleri ile süslenmiş olup boyun ve sap kısımlarında çiçek motifleri bulunmaktadır. Sah damgalı, tuğralı ve çeşnili, çil kondisyondadır.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  II. Mahmud Dönem Çatal-Kaşık Set-30.Osmanlı padişahı ve 109. İslam halifesi II. Mahmud (1785-1839) dönemine ait kusursuz kaşık takımı, üzeri özgürlüğü simgeleyen güvercin figürleri ile süslenmiş olup boyun ve sap kısımlarında çiçek motifleri bulunmaktadır. Sah damgalı, tuğralı ve çeşnili, çil kondisyondadır.

  TLSold
 • Çanakkale Rom Şişesi (Hollanda)-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Çanakkale Rom Şişesi (Hollanda)-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Bronze Raphael Heykel-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Bronze Raphael Heykel-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Aleksey Grigoryeviç Orlov Madalyon-1770 tarihinde Osmanlı-Rusya Savaşı sonucu basılan eşi benzeri olmayan bronz madalyon. Gümüş ve bronz olarak basılmış olup sadece savaşa katılanlara verilmiştir. Koleksiyonluk bir eserdir.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Aleksey Grigoryeviç Orlov Madalyon-1770 tarihinde Osmanlı-Rusya Savaşı sonucu basılan eşi benzeri olmayan bronz madalyon. Gümüş ve bronz olarak basılmış olup sadece savaşa katılanlara verilmiştir. Koleksiyonluk bir eserdir.

  TLSold
 • Pirinç Şinanay-Avrupa aykırı formda pirinç mumluk. Kaide kısmı, baklava desen olup mum kısmı dış yüzeyi kalem işçilik ile süslendirilmiştir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Pirinç Şinanay-Avrupa aykırı formda pirinç mumluk. Kaide kısmı, baklava desen olup mum kısmı dış yüzeyi kalem işçilik ile süslendirilmiştir.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Limoges Bonbonniere-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Limoges Bonbonniere-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Capodimonte-19.yy. üretimi Capodimonte. Vazonun üzeri tamamı el boyamadır. Floral buketi ile rengarenk süslenmiş, gövde kısmı baklava desenli, boğaz kısmı aykırı formda İtalyan harikası vazo. Çiçek dalında minik bir atık vardır. Haliyle.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Capodimonte-19.yy. üretimi Capodimonte. Vazonun üzeri tamamı el boyamadır. Floral buketi ile rengarenk süslenmiş, gövde kısmı baklava desenli, boğaz kısmı aykırı formda İtalyan harikası vazo. Çiçek dalında minik bir atık vardır. Haliyle.

  TLSold
 • Limoges Piyano Porselen-19.yy üretimi aykırı kuyruklu piyano formunda Limoges porselen saklama kutusu. El boyama, üzeri Fragonard desenli olup, masa ayak kısımları altın vermeylidir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Limoges Piyano Porselen-19.yy üretimi aykırı kuyruklu piyano formunda Limoges porselen saklama kutusu. El boyama, üzeri Fragonard desenli olup, masa ayak kısımları altın vermeylidir.

  TLSold
 • Enfiye Kutu-19.yy. üretimi alışılmış Limoges renklerinden uzak, aykırı yeşil mini enfiye kutusu. Üzeri Fragonard desenli, el boyama, altın vermey ile süslenmiş kusursuz çiçek motifli porselen saklama kutusu.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Enfiye Kutu-19.yy. üretimi alışılmış Limoges renklerinden uzak, aykırı yeşil mini enfiye kutusu. Üzeri Fragonard desenli, el boyama, altın vermey ile süslenmiş kusursuz çiçek motifli porselen saklama kutusu.

  TLSold
 • Cloisonne Takım-19.yy. olup, uzak doğunun en gözde porselen sanatı olan pirinç üzeri mine işçiliği cloisonne vazo takımı. El işçiliği ile süslenmiş, kaidesi abanoz ağacındandır. Üzeri floral desenlerle bezelidir.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Cloisonne Takım-19.yy. olup, uzak doğunun en gözde porselen sanatı olan pirinç üzeri mine işçiliği cloisonne vazo takımı. El işçiliği ile süslenmiş, kaidesi abanoz ağacındandır. Üzeri floral desenlerle bezelidir.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere-Sanatçı imzalı (Farpy), el boyama, floral desenli dev boy Limoges kapaklı porselen bonbonniere. 24 ayar altın ile motiflendirilmiş. Kare formda.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Limoges Bonbonniere-Sanatçı imzalı (Farpy), el boyama, floral desenli dev boy Limoges kapaklı porselen bonbonniere. 24 ayar altın ile motiflendirilmiş. Kare formda.

  TLSold
 • MAJOLICA MICA-1940’lı yıllarda İtalya’da üretilen dev boy Mika kapaklı saklama kutusu. Terakota üzeri parça cam ekleme ile süslendirilmiş olup, aykırı bir eserdir.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  MAJOLICA MICA-1940’lı yıllarda İtalya’da üretilen dev boy Mika kapaklı saklama kutusu. Terakota üzeri parça cam ekleme ile süslendirilmiş olup, aykırı bir eserdir.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Limoges Bonbonniere-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere-Rehausse Main Limoges özel seri, sır altı sedef porselen üzerine floral desenler bezenerek süslendirilmiş ve kaidesi dahil olmak üzere tamamı 22K altın vermey ile bezenmiştir.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Limoges Bonbonniere-Rehausse Main Limoges özel seri, sır altı sedef porselen üzerine floral desenler bezenerek süslendirilmiş ve kaidesi dahil olmak üzere tamamı 22K altın vermey ile bezenmiştir.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere-Limoges Rehausse Main, tamamı el boyama, altıgen, floral desen, 22K altın vermey kenar çizgisi. Her kenarda farklı çiçek figürleri ile süslenmiş porselen bonbonniere.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Limoges Bonbonniere-Limoges Rehausse Main, tamamı el boyama, altıgen, floral desen, 22K altın vermey kenar çizgisi. Her kenarda farklı çiçek figürleri ile süslenmiş porselen bonbonniere.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere -Sanatçı imzalı, el boyama, floral desenli Limoges kapaklı porselen bonbonniere. 24 ayar altın ile motiflendirilmiş.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Limoges Bonbonniere -Sanatçı imzalı, el boyama, floral desenli Limoges kapaklı porselen bonbonniere. 24 ayar altın ile motiflendirilmiş.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere -1940’lar, Fragonard desenli, Limoges markasında sıklıkla rastlamadığımız siyah renk ve 22K altın vermey ile dekore edilmiş, porselen bonbonniere

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Limoges Bonbonniere -1940’lar, Fragonard desenli, Limoges markasında sıklıkla rastlamadığımız siyah renk ve 22K altın vermey ile dekore edilmiş, porselen bonbonniere

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere -Limoges ile bütünleşmiş olan kırmızının kusursuz tonu, Fragonard desenli, tüm yüzey altın vermey ile çevrelenmiş kapaklı porselen bonbonniere.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Limoges Bonbonniere -Limoges ile bütünleşmiş olan kırmızının kusursuz tonu, Fragonard desenli, tüm yüzey altın vermey ile çevrelenmiş kapaklı porselen bonbonniere.

  TLSold
 • Limoges Bonbonniere -Porcelaines Pallas damgalı, farklı çiçek motifleri ile süslenmiş, kapak kenar kısmı 22K altın ile çevrelenmiş porselen saklama kutusu.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Limoges Bonbonniere -Porcelaines Pallas damgalı, farklı çiçek motifleri ile süslenmiş, kapak kenar kısmı 22K altın ile çevrelenmiş porselen saklama kutusu.

  TLSold
 • Fransız Tarot-Visconti 1974 Nadir Fransız tarot kartları. 78 adet, eksiksiz ve hatasız orijinal kutusundadır. Açıklama broşürü mevcuttur.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Fransız Tarot-Visconti 1974 Nadir Fransız tarot kartları. 78 adet, eksiksiz ve hatasız orijinal kutusundadır. Açıklama broşürü mevcuttur.

  TLSold
 • Sabiha GÖKÇEN İmzalı -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Sabiha GÖKÇEN İmzalı -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Fransız İncil-1943 yılı basımı, kutusunda, deri kılıflı ve sayfa kenarları tamamen altın vermeyli, tüm sayfaları gravür baskı olan aykırı form 288 sayfa Fransız İncil.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Fransız İncil-1943 yılı basımı, kutusunda, deri kılıflı ve sayfa kenarları tamamen altın vermeyli, tüm sayfaları gravür baskı olan aykırı form 288 sayfa Fransız İncil.

  TLSold
 • Mason Set-Orijinal kadife kutusunda, pirinçten mamul, Mason Localarında kullanılan 20.yy.’ a ait masonik kalfa derecesi avadanlık seti.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Mason Set-Orijinal kadife kutusunda, pirinçten mamul, Mason Localarında kullanılan 20.yy.’ a ait masonik kalfa derecesi avadanlık seti.

  TLSold
 • Dmt Kutu-Kabartma figürlü, gümüşten mamul enfiye kutusu.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Dmt Kutu-Kabartma figürlü, gümüşten mamul enfiye kutusu.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Tulumbacı Arması-Osmanlı Dönemi tulumbacılarının kep arması. Pirinç malzemeden olup, miğfer teması üzerinde çift çapraz balta konuşlandırılmıştır.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Osmanlı Dönemi Tulumbacı Arması-Osmanlı Dönemi tulumbacılarının kep arması. Pirinç malzemeden olup, miğfer teması üzerinde çift çapraz balta konuşlandırılmıştır.

  TLSold
 • Tombak Bileklik-19.yy. el işçiliği, kabartma tekniği ile üzeri güvercin ve çiçek motifleri ile bezenmiş tombak bileklik. Bilek kısmı için üzerinde toka kısmı mevcuttur.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Tombak Bileklik-19.yy. el işçiliği, kabartma tekniği ile üzeri güvercin ve çiçek motifleri ile bezenmiş tombak bileklik. Bilek kısmı için üzerinde toka kısmı mevcuttur.

  TLSold
 • Sanatçı İmzalı Takı Kutusu-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Sanatçı İmzalı Takı Kutusu-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Porselen Demlik-Mini boy. Porselenden mamul, üzeri baklava form kabartma sanatı ile süslendirilmiş, tarz olarak Capodimonte floral desenleri kondurulmuş, el boyama demlik. Minik bir atık mevcut. Haliyle.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Porselen Demlik-Mini boy. Porselenden mamul, üzeri baklava form kabartma sanatı ile süslendirilmiş, tarz olarak Capodimonte floral desenleri kondurulmuş, el boyama demlik. Minik bir atık mevcut. Haliyle.

  TLSold
 • Yeni Dönem Yıldız Porselen-Yeni dönem, Osmanlı Dönemi çini sanatını yaşatmak adına üretilen Milli Saraylar Yıldız Porselen sunumluk.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Yeni Dönem Yıldız Porselen-Yeni dönem, Osmanlı Dönemi çini sanatını yaşatmak adına üretilen Milli Saraylar Yıldız Porselen sunumluk.

  TLSold
 • Kuznetsov-19.yy. Osmanlı pazarı için üretilmiş, dünyaca ünlü Rus Kuznetsov dev boy tabak. Çiçek ve yaprak figürlü, çift damgalı , aykırı porselen tabak.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Kuznetsov-19.yy. Osmanlı pazarı için üretilmiş, dünyaca ünlü Rus Kuznetsov dev boy tabak. Çiçek ve yaprak figürlü, çift damgalı , aykırı porselen tabak.

  TLSold
 • Sümerbank 1966-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Sümerbank 1966-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Mermer Kutu-Mermerden mamul, tamamı el işçiliği olan, oyma tekniği ile içi boşaltılarak floral motiflendirilmiş kapaklı saklama kutusu.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Mermer Kutu-Mermerden mamul, tamamı el işçiliği olan, oyma tekniği ile içi boşaltılarak floral motiflendirilmiş kapaklı saklama kutusu.

  TLSold
 • Toledo-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Toledo-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Fransız Tatlı Seti-19.yy. Fransız üretimi tatlı seti. İçi oyuk kaşıkları ve spatulası yaldızlı, pirinçten mamul, sap kısımları 925 ayar gümüş kaplama plaka ile çevrelenmiştir. Servis kısımları bitki motifleri ile stilize edilmiş üçlü set. Dondurma kepçesi hasarlıdır. Haliyle.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Fransız Tatlı Seti-19.yy. Fransız üretimi tatlı seti. İçi oyuk kaşıkları ve spatulası yaldızlı, pirinçten mamul, sap kısımları 925 ayar gümüş kaplama plaka ile çevrelenmiştir. Servis kısımları bitki motifleri ile stilize edilmiş üçlü set. Dondurma kepçesi hasarlıdır. Haliyle.

  TLSold
 • Osmanlı Dönem Tekke Kaşık-Osmanlı tekke kaşık, mevlevi form, sap kısım kemik, kaşık kısmı boynuzdan mamul. Üzeri mercan işleme, yine sap bağlantı kısmı baklava formdadır.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Osmanlı Dönem Tekke Kaşık-Osmanlı tekke kaşık, mevlevi form, sap kısım kemik, kaşık kısmı boynuzdan mamul. Üzeri mercan işleme, yine sap bağlantı kısmı baklava formdadır.

  TLSold
 • Depose-Fransız Depose marka, pirinç malzemeden mamul, 10 C° aralıklı, civa ile çalışan, bağlantı kısımları balık form mini masa termometresi.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Depose-Fransız Depose marka, pirinç malzemeden mamul, 10 C° aralıklı, civa ile çalışan, bağlantı kısımları balık form mini masa termometresi.

  TLSold
 • Avrupa Gümüş Kaplama Demlik-20.yy. gümüş kaplama, tamamı el işçiliği, oyma ve kabartma tekniği ile süslenmiş, yekpare kulp ve aykırı formda Avusturya menşei demlik.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Avrupa Gümüş Kaplama Demlik-20.yy. gümüş kaplama, tamamı el işçiliği, oyma ve kabartma tekniği ile süslenmiş, yekpare kulp ve aykırı formda Avusturya menşei demlik.

  TLSold
 • Avrupa Hokka-Art Nouveau (1896-1920) döneme ait, pirinç malzeme, divit kısmı üzeri bitki motifli, haznesi porselen hokka.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Avrupa Hokka-Art Nouveau (1896-1920) döneme ait, pirinç malzeme, divit kısmı üzeri bitki motifli, haznesi porselen hokka.

  TLSold
 • Avrupa Hokka-20.yy.başları Art Deco (1920-1940) döneme ait pirinç üzerine işleme hokka takımı. Hokka muhafaza kapağı üzerine, özgürlüğün simgesi olan güvercin figürü kondurulmuş olup divit kısmı floral olarak süslendirilmiştir. Divit camı kırıktır.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Avrupa Hokka-20.yy.başları Art Deco (1920-1940) döneme ait pirinç üzerine işleme hokka takımı. Hokka muhafaza kapağı üzerine, özgürlüğün simgesi olan güvercin figürü kondurulmuş olup divit kısmı floral olarak süslendirilmiştir. Divit camı kırıktır.

  TLSold
 • Mineli Bileklik-Üzeri tamamen mine işçiliği ile süslenmiş, el yapımı, tek pim ile kutudan bilekliğe dönüşebilen hem bileklik hem enfiye kutusu.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Mineli Bileklik-Üzeri tamamen mine işçiliği ile süslenmiş, el yapımı, tek pim ile kutudan bilekliğe dönüşebilen hem bileklik hem enfiye kutusu.

  TLSold
 • Hz. İsa'nın Hayatı-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Hz. İsa'nın Hayatı-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Masa Çakmağı-Yellow honey onyx mermeri kaide ve gövde, birleşim kısmı pirinçten mamul masa çakmağı.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Masa Çakmağı-Yellow honey onyx mermeri kaide ve gövde, birleşim kısmı pirinçten mamul masa çakmağı.

  TLSold
 • Şinanay-Anka kuşu formunda pirinç şinanay.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Şinanay-Anka kuşu formunda pirinç şinanay.

  TLSold
 • Fransız Takvim-Fransız vintage pirinç mini masa takvimi. Gün ve ay kurulumu için iki ayrı pim.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Fransız Takvim-Fransız vintage pirinç mini masa takvimi. Gün ve ay kurulumu için iki ayrı pim.

  TLSold
 • Halı Makası-1926 tarihli, Mehmet usta damgalı, Osmanlı Dönemi döküm halı makası

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Halı Makası-1926 tarihli, Mehmet usta damgalı, Osmanlı Dönemi döküm halı makası

  TLSold
 • Cep Saati-19.yy. sonu gümüş kasa, porselen kadran floral desenli, Avrupa cep saati.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Cep Saati-19.yy. sonu gümüş kasa, porselen kadran floral desenli, Avrupa cep saati.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Saldırma-19.yy. Sap kısmı mors üzeri pirinç çakma, orijinal kınında, kusursuz güzellikte Osmanlı saldırma.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Osmanlı Dönemi Saldırma-19.yy. Sap kısmı mors üzeri pirinç çakma, orijinal kınında, kusursuz güzellikte Osmanlı saldırma.

  TLSold
 • Yeni Dönem Osmanlı Motifli Fincan Takımı-Yeni dönem Kütahya fincanlar. Kase yüzey kısımları ‘Afiyet olsun efendim’ yazılı. Taban kısımlar ise ‘Eskici Uğur’ yazılıdır.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Yeni Dönem Osmanlı Motifli Fincan Takımı-Yeni dönem Kütahya fincanlar. Kase yüzey kısımları ‘Afiyet olsun efendim’ yazılı. Taban kısımlar ise ‘Eskici Uğur’ yazılıdır.

  TLSold
 • Kütahya Kaşıklık-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Kütahya Kaşıklık-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Sıtkı OLÇAR -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Sıtkı OLÇAR Güvercin-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Sıtkı OLÇAR Güvercin-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Teyyare Cemiyeti-1927 tarihli Türk Tayyare Cemiyeti 1 liralık bağış makbuzu.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Teyyare Cemiyeti-1927 tarihli Türk Tayyare Cemiyeti 1 liralık bağış makbuzu.

  TLSold
 • Def-Cumhuriyet dönem, deve derisi def. Tahta kasnak ziller ile çevrelenmiştir.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Def-Cumhuriyet dönem, deve derisi def. Tahta kasnak ziller ile çevrelenmiştir.

  TLSold
 • TCDD Bilet Makinesi-1930’lu yıllara ait, Alman üretimi, demir dökümden mamul, TCDD bilet basma ve kontrol makinesi.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  TCDD Bilet Makinesi-1930’lu yıllara ait, Alman üretimi, demir dökümden mamul, TCDD bilet basma ve kontrol makinesi.

  TLSold
 • Depose Kamineto-Depose mini soba-ocak. Pirinç malzemeden yapılmış, tek göz kömür hazneli, taşıma kulplu ve sıfır 12’li iki set kömürlüdür. Kömürleri özel 1933 üretimidir.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Depose Kamineto-Depose mini soba-ocak. Pirinç malzemeden yapılmış, tek göz kömür hazneli, taşıma kulplu ve sıfır 12’li iki set kömürlüdür. Kömürleri özel 1933 üretimidir.

  TLSold
 • Barograf-20.yy. başı üretimi. Dünyaca ünlü Fransız Maxant Paris firması tarafından üretilmiştir. Maun çerçeve ve cam teşhirlik. Pirinç malzemeden oluşan sistem parçalarının bazı kısımları iletkenlik hassasiyetinden dolayı altın kaplamadır. 7 günlük kuvars sürücü toleranssız zaman işleyişi sunar ve keçeli kalem sorunsuz izleme olanağı sağlar.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Barograf-20.yy. başı üretimi. Dünyaca ünlü Fransız Maxant Paris firması tarafından üretilmiştir. Maun çerçeve ve cam teşhirlik. Pirinç malzemeden oluşan sistem parçalarının bazı kısımları iletkenlik hassasiyetinden dolayı altın kaplamadır. 7 günlük kuvars sürücü toleranssız zaman işleyişi sunar ve keçeli kalem sorunsuz izleme olanağı sağlar.

  TLSold
 • Miyar Gemi Pusula-Osaka Nunotani Seiki, dünyaca tanınmış, uluslararası ticari ve transatlantik türü deniz araçlarına hayati önem taşıyan ürünleri üreten Japon firma. Orijinal kutusunda , dökümden mamul, ayarları güncel manyetik pusula. Aktif kullanıma uygun.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Miyar Gemi Pusula-Osaka Nunotani Seiki, dünyaca tanınmış, uluslararası ticari ve transatlantik türü deniz araçlarına hayati önem taşıyan ürünleri üreten Japon firma. Orijinal kutusunda , dökümden mamul, ayarları güncel manyetik pusula. Aktif kullanıma uygun.

  TLSold
 • Avrupa Terazi -Avrupa, aykırı formda terazi seti. Pirinçten mamul kefeler ve 5’li ağırlık takımı. Masif gövde oyma sanatı ile şekillendirilmiştir.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Avrupa Terazi -Avrupa, aykırı formda terazi seti. Pirinçten mamul kefeler ve 5’li ağırlık takımı. Masif gövde oyma sanatı ile şekillendirilmiştir.

  TLSold
 • Scarface-1983 yılında beyaz perdede gösterime giren Scarface filminin aksiyon figürü, detay hatlara sahip, Tony Montana (Alpacino) heykeli, M-16 tüfeği ve tabancası elinde, mafsallı mekanizma, 2006 yılında limited edition üretim aksiyon figür.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Scarface-1983 yılında beyaz perdede gösterime giren Scarface filminin aksiyon figürü, detay hatlara sahip, Tony Montana (Alpacino) heykeli, M-16 tüfeği ve tabancası elinde, mafsallı mekanizma, 2006 yılında limited edition üretim aksiyon figür.

  TLSold
 • Porselen At Biblo-Porselen şahlanmış beyaz at figür.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Porselen At Biblo-Porselen şahlanmış beyaz at figür.

  TLSold
 • Bakım Seti-Orijinal deri kutusunda, ayna, elbise fırçası, parfüm şişesi, ayakkabı fırçası, tarak, ayakkabı süngeri ve diğer parçaları ile toplam 9 parçadan oluşan erkek bakım seti.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Bakım Seti-Orijinal deri kutusunda, ayna, elbise fırçası, parfüm şişesi, ayakkabı fırçası, tarak, ayakkabı süngeri ve diğer parçaları ile toplam 9 parçadan oluşan erkek bakım seti.

  TLSold
 • Gümüş Kaplama Sunumluk-1854 yılında, İngiliz Martin Hill & Co firmasının yapmış olduğu kalın gümüş kaplama, seri numaralı sepet formda sunumluk.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Gümüş Kaplama Sunumluk-1854 yılında, İngiliz Martin Hill & Co firmasının yapmış olduğu kalın gümüş kaplama, seri numaralı sepet formda sunumluk.

  TLSold
 • Starlux Kurşun Asker Lotu-Starlux süvari asker seti. Tamamı atlı askerlerden oluşan, masif kaideli, plaka ve el boyama kurşun asker takımı.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Starlux Kurşun Asker Lotu-Starlux süvari asker seti. Tamamı atlı askerlerden oluşan, masif kaideli, plaka ve el boyama kurşun asker takımı.

  TLSold
 • Hanoka-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Hanoka-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Solo Masa Saati-Fransız, dünya devi olan Solo marka bronz saat. 7 Jewels kurma dişli ile taçlandırılmış, tapınak formda masa saati.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Solo Masa Saati-Fransız, dünya devi olan Solo marka bronz saat. 7 Jewels kurma dişli ile taçlandırılmış, tapınak formda masa saati.

  TLSold
 • Solo Seyahat Saati-1950’ler Fransız, pirinç-deri yuvarlak kasa, kurma anahtarlı ve alarmlı Solo seyahat saati

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Solo Seyahat Saati-1950’ler Fransız, pirinç-deri yuvarlak kasa, kurma anahtarlı ve alarmlı Solo seyahat saati

  TLSold
 • Codhor Seyahat Saati-1960’lar vintage Japon saat devi Codhor marka, orijinal kabında, alarmlı ve kurma anahtarlı seyahat saati.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Codhor Seyahat Saati-1960’lar vintage Japon saat devi Codhor marka, orijinal kabında, alarmlı ve kurma anahtarlı seyahat saati.

  TLSold
 • Alman Masa Saati-Schatz & Sohne Alman yapımı pirinç kasa, çerçeve cam panel, haftalık kurulum, floral motif kadran. Sap kısmı yoktur. Haliyle

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Alman Masa Saati-Schatz & Sohne Alman yapımı pirinç kasa, çerçeve cam panel, haftalık kurulum, floral motif kadran. Sap kısmı yoktur. Haliyle

  TLSold
 • Cadet Çalar Saati-Fransız vintage, JAPY FRERES imzalı, kurmalı, Cadet marka çalar saat.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Cadet Çalar Saati-Fransız vintage, JAPY FRERES imzalı, kurmalı, Cadet marka çalar saat.

  TLSold
 • Sokolov -Dünyaca, değerli taşlarla farklı ürünleri buluşturan Sokolov firmasından 925 ayar gümüş kaplama, döner mekanizma ve Schmidt P900m mekanizmaya sahip Rus tükenmez kalem.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Sokolov -Dünyaca, değerli taşlarla farklı ürünleri buluşturan Sokolov firmasından 925 ayar gümüş kaplama, döner mekanizma ve Schmidt P900m mekanizmaya sahip Rus tükenmez kalem.

  TLSold
 • Colibri Takım Çakmak-1950’lerin popüler alman çakmaklarından olan, benzinli, altın ve gümüş renk kasa Colibri çakmak takımı.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Colibri Takım Çakmak-1950’lerin popüler alman çakmaklarından olan, benzinli, altın ve gümüş renk kasa Colibri çakmak takımı.

  TLSold
 • Teşhirlik-Fransız, mermer kaide, bronz tel bükme sanatı ile süslendirilmiş, teşhir tabanında Fransız meydanı gravürü bulunan cep saati sunumluk.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Teşhirlik-Fransız, mermer kaide, bronz tel bükme sanatı ile süslendirilmiş, teşhir tabanında Fransız meydanı gravürü bulunan cep saati sunumluk.

  TLSold
 • Depose Hokka -19.yy. Fransız marka Depose hokka. Döküm malzemeden olup, tamamı floral desenlerle ve üzüm salkımları ile süslenmiştir. Çift divitliklidir.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Depose Hokka -19.yy. Fransız marka Depose hokka. Döküm malzemeden olup, tamamı floral desenlerle ve üzüm salkımları ile süslenmiştir. Çift divitliklidir.

  TLSold
 • Bronz Heykel-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Bronz Heykel-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Çatal-Kaşık Takım-Avrupa, döneminin orijinal kutusunda, kalın kaplama gümüş ve sap kısmı aykırı formda işlenmiş 
çatal - kaşık takımı.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Çatal-Kaşık Takım-Avrupa, döneminin orijinal kutusunda, kalın kaplama gümüş ve sap kısmı aykırı formda işlenmiş çatal - kaşık takımı.

  TLSold
 • Toledo-Boj Eibar Espania marka toledo. 22K altın kaplama, pirinçten mamul, kaplumbağa form masa çanı.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Toledo-Boj Eibar Espania marka toledo. 22K altın kaplama, pirinçten mamul, kaplumbağa form masa çanı.

  TLSold
 • Gözyaşı şişesi-Camdan mamul, üzeri altın vermeyli, aykırı hatlara sahip, orta hazne kısmı kırık cam tekniği uygulanmış, gözyaşı şişesi.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Gözyaşı şişesi-Camdan mamul, üzeri altın vermeyli, aykırı hatlara sahip, orta hazne kısmı kırık cam tekniği uygulanmış, gözyaşı şişesi.

  TLSold
 • Sedef Kutu-Kaide ve çevresi pirinçten mamul, iç yüzey tabanı kadife, kapak kısmı ise aynalıdır. Sedef kapak üzeri Fragonard desenlidir.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Sedef Kutu-Kaide ve çevresi pirinçten mamul, iç yüzey tabanı kadife, kapak kısmı ise aynalıdır. Sedef kapak üzeri Fragonard desenlidir.

  TLSold
 • Avrupa Bardak Takım-Büyük boy Fragonard desenli, tamamı 22K altın vermeyli, Avrupa porselen şerbetlik takımı.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Avrupa Bardak Takım-Büyük boy Fragonard desenli, tamamı 22K altın vermeyli, Avrupa porselen şerbetlik takımı.

  TLSold
 • Limoges Mini Ayna-Mini boy porselen Limoges ayna

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Limoges Mini Ayna-Mini boy porselen Limoges ayna

  TLSold
 • Cloisonne -20.yy başları. Uzak doğunun kusursuz porselen sanatı, pirinç üzeri mine işçiliği olan cloisonne kutu

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Cloisonne -20.yy başları. Uzak doğunun kusursuz porselen sanatı, pirinç üzeri mine işçiliği olan cloisonne kutu

  TLSold
 • Minyatür -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Minyatür -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Limoges Tablo-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Limoges Tablo-Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • İsveç Varaklı Duvar Saati-1930’lar İsveç Westerstrand, altın rokoko oyma ağaç, varaklı, el yapımı kusursuz duvar saati. Saat, çan ve alarm kurmalıdır.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  İsveç Varaklı Duvar Saati-1930’lar İsveç Westerstrand, altın rokoko oyma ağaç, varaklı, el yapımı kusursuz duvar saati. Saat, çan ve alarm kurmalıdır.

  TLSold
 • Tablo-Saksı içinde, floral desenli yağlı boya tablo.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Tablo-Saksı içinde, floral desenli yağlı boya tablo.

  TLSold
 • Tablo- Deniz kıyısı resmedilmiş yağlı boya tablo.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Tablo- Deniz kıyısı resmedilmiş yağlı boya tablo.

  TLSold
 • Tablo-1930’lu yıllar. İstanbul siluet, yabancı sanatçı imzalı, tuval üzeri yağlı boya tablo.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Tablo-1930’lu yıllar. İstanbul siluet, yabancı sanatçı imzalı, tuval üzeri yağlı boya tablo.

  TLSold
 • Tablo-Yağlı boya göl evi tablo. Ahşap çerçeve

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Tablo-Yağlı boya göl evi tablo. Ahşap çerçeve

  TLSold
 • Serdar OKAN -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Serdar OKAN -Detay Kısmı İçin Tıklayınız..

  TLSold
 • Duralit Tablo 1977-1977 Duralit üzeri sanatçı imzalı yağlı boya 2 adet tablo.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Duralit Tablo 1977-1977 Duralit üzeri sanatçı imzalı yağlı boya 2 adet tablo.

  TLSold
 • İngiliz Pusula-Pirinçten mamul, menteşeli aynalı, kapaklı ve ayar anahtarlı İngiliz pusula

  Lot No: 99

  Lot: 99

  İngiliz Pusula-Pirinçten mamul, menteşeli aynalı, kapaklı ve ayar anahtarlı İngiliz pusula

  TLSold